baner web coliprev cervena.jpgbaner web coliprev zelena.jpg

ODPORÚČAME

Prípravok ColiPrev je vhodné kombinovať pridaním kvapiek s obsahom kmeňa Lactobacillus rhamnosus GG (v minulosti označovaných ako probiotikum).

Prípravky s obsahom tohto kmeňa môžete nájsť na našej web stránke www.actibax.sk vo forme 10 ml kvapiek ACTIBAX Probio, ktoré sú určené deťom už od narodenia alebo vo forme čokoládového dražé ACTIBAX Family (balenie 16 ks), ktoré sú určené starším deťom a dospelým.

Odporúčaná denná dávka u oboch prípravkov obsahuje viac ako 100 miliónov živých baktérií mliečneho kvasenia Lactobacillus rhamnosus GG.

Kmeň Lactobacillus rhamnosus GG patrí medzi najviac skúmané, dokumentované a zároveň aj najbezpečnejšie kmene a je overený množstvom klinických štúdií. Vedecký výskum prebiehal a stále prebieha vo viacerých centrách po celom svete a už od roku 1987 sú výsledky týchto štúdií zverejňované v nespočetnom  množstve publikácií. Len u dojčiat a detí bola bezpečnosť spomínaného LGG kmeňa preverená v rámci 61 štúdií, ktoré boli vykonané na celkovo 4164 pacientoch (a to konkrétne na novorodencoch, batoľatách a deťoch do 16 rokov). Počas týchto štúdií neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky.

Jedinečné patentované vlastnosti kmeňa Lactobacillus rhamnosus GG zaručujú, že je stabilný voči kyslému prostrediu v žalúdku a takisto voči žlčovým kyselinám v tenkom čreve. LGG je schopný priľnúť k bunkám črevnej sliznice a produkovať kyselinu mliečnu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla